Szuflady kasowe - czym różni się model z oznaczeniem KER od modelu KR

Dodaj pierwszy komentarz

Szuflady kasowe zostały przeznaczone do bezpiecznego i wygodnego przechowywania środków pieniężnych. W swoim wnętrzu kryją praktyczne organizery wyposażone w osobne przegrody na monety oraz banknoty. Rozwiązanie to pomaga zachować porządek i wpływa na dobrą organizację pracy.


Nasze szuflady zostały wykonane z mocnej, grubej stali walcowanej na zimno, co zapewnia im wytrzymałość i wpływa na bezpieczeństwo przechowywanych pieniędzy. Przed nieautoryzowanym dostępem urządzenie zabezpiecza zamek zamykany na klucz.
Pokrycie obudowy metodą proszkową lakierem hybrydowym w kolorze czarnym, nie tylko nadaje eleganckiego wyglądu, stanowi również ochronę przed zarysowaniem, odpryskami oraz czynnikami zewnętrznymi.


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szuflady w różnych wymiarach zawierające oznaczenia KER lub KR. Dla przykładu, mamy szufladę kasową HD-KER33 oraz HD-KR33. Jest to ten sam model, posiadający takie same rozmiary, ale różniący się jednym szczegółem. Szuflady zawierające oznaczenie KR zostały wyposażone w całkowicie wyjmowany wkład na monety oraz banknoty i dodatkowo w osobno wyjmowany wkład na monety, natomiast szuflady posiadające oznaczenie KER, nie posiadają wyjmowanego całego wkładu, oferują możliwość wyjęcia jedynie wkładu na monety. Wybór modelu szuflady powinien być zatem podyktowany indywidualnymi potrzebami i preferencjami klienta.

Komantarze (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl