0
0,00 zł

Rozszerzenie oferty czytników stacjonarnych

Dodaj pierwszy komentarz

Od niedawna w naszej ofercie zagościły nowe skanery stacjonarne. Zacznijmy jednak od ogólnych danych oraz specyfikacji działania tej grupy skanerów.


Czytniki stacjonarne jak już nazwa wskazuje, przeznaczone są do pracy stacjonarnej. Niezależnie od wielkości, cechują się kompaktowym kształtem. Bez wątpienia pomaga to w zaoszczędzeniu oraz organizacji przestrzeni roboczej. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów również jest tutaj kluczowe. Skanery posiadają solidną obudowę, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju upadki. Należy jednak pamiętać, że stopień ochrony oraz wysokość, z jakiej urządzenie jest odporne na upadki, może różnić się w zależności od modelu.


Kolejnym atutem skanerów stacjonarnych jest ich ciekawy wygląd, który urozmaica przestrzeń. W naszej ofercie aktualnie znajduje się 15 różnych czytników, a każdy z nich wyróżnia się wyglądem. W zależności od miejsca docelowego, w jakim urządzenie będzie użytkowane przy wyborze, kierujemy się przede wszystkim specyfikacją, oraz danymi technicznymi. W tym przypadku kolejnym kryterium może być wygląd, który idealnie wkomponuje się w przestrzeń.


Ważną kwestią, którą należy poruszyć, jest sposób działania. Skanery stacjonarne wyposażone są w automatyczny tryb skanowania. Zapewnia to wygodę podczas pracy. Kody odczytywane są w momencie znalezienia się w zasięgu wiązki światła. Eliminuje to konieczność używania przycisku skanującego oraz znacząco usprawnia pracę.


Niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę skanerów stacjonarnych o dwa modele. Pierwszym z nich jest HD-SL26. Ten czytnik z pewnością przyciąga wzrok za sprawą interesującego wyglądu. Unikalną cechą tego produktu jest ruchoma część obudowy. Pozwala to na ustawienie urządzenia w wygodnej pozycji. Duże okno skanujące bez problemu odczyta każdy kod 1D jak i 2D.


Drugim czytnikiem jest HD-S36. Stonowana kolorystyka skanera sprawia, że urządzenie idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń. Wbudowany układ skanujący z matrycą CMOS pozwala na odczyt kodów 1D oraz 2D z prędkością aż 500 skanów na sekundę.

Komantarze (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium