Różne rodzaje wag

Dodaj pierwszy komentarz

Wagi to przydatne urządzenia wykorzystywane w branżach przemysłowych, służące do sprawdzania masy dowolnych produktów. Oferują precyzyjny i dokładny pomiar. Wykonane zostały z mocnej stali, co gwarantuje wytrzymałość i odporność.


Urządzenia ważące różnią się sposobem ważenia poszczególnych towarów. Wybór odpowiedniego sprzętu zależy od rodzaju prowadzonej działalności, a także gabarytów produktów.


Wagi hakowe zostały przeznaczone do podwieszenia i posiadają specjalny hak, na którym zawiesza się towary, celem dokonania pomiaru. W naszej ofercie posiadamy tego rodzaju urządzenia z maksymalnym udźwigiem na do 300, 500 oraz 1000 kg. Dzięki temu tego typu sprzęt idealnie sprawdzi się w użytku w gospodarstwach rolnych.

                                                                                   


Wagi platformowe zostały wyposażone w szeroką platformę, na której umieszcza się towary, celem sprawdzenia masy. Specjalne żłobienia, zapobiegają przesuwaniu się ważonych produktów. Tego rodzaju urządzenie sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie pracownicy mają do czynienia z produktami o dużym gabarycie.

                                                                               

W naszym sklepie znajdą Państwo również klasyczne wagi sklepowe, cechujące się kompaktowym kształtem, oszczędzającym przestrzeń roboczą. Wagi sklepowe idealnie sprawdzą się w sklepach spożywczych, budowlanych bądź we wszelkiego rodzaju hurtowniach. 

                                                                             

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium