Różne rodzaje klawiatur, którą wybrać?

1 komentarz

Przez ostatnie lata klawiatury stały się nieodłącznymi narzędziami pracy wielu osób oraz urządzeniami pozwalającymi na kontakt z całym światem w domowym zaciszu. Umożliwiają łatwe i szybkie wprowadzanie tekstu, pisanie maili, komunikowanie się na czacie, wprowadzanie danych liczbowych oraz wiele innych czynności.
Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów klawiatur, co może sprawiać problem klientowi stojącemu przed decyzją zakupu. Wybór odpowiedniej klawiatury uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta oraz sposobu wykorzystywania sprzętu.


Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie czy klawiatura będzie wykorzystywana do pracy w biurze czy w domowym zaciszu do użytku prywatnego. A może sprzęt ma być uniwersalny i ma służyć obu tym celom? W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą klawiatury bezprzewodowe wyposażone we wbudowany moduł Bluetooth, który daje możliwość połączenia klawiatury nie tylko z komputerem posiadającym wspomniany interfejs, sprawdzi się również we współpracy z dowolnym urządzeniem mobilnym, takim jak laptop, tablet, a nawet telefon komórkowy. Klawiatury bezprzewodowe oferują swobodną pracę bez przeszkadzających kabli o zasięgu wynoszącym kilka metrów.


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór klawiatur bezprzewodowych. Do pracy biurowej polecamy klawiatury klasyczne, o standardowym rozmiarze. Mimo normalnych wymiarów cechują się one lekkością i smukłym kształtem, co dodatkowo wpływa na estetykę otoczenia. Ciche i precyzyjne działanie klawiszy membranowych nie generujące nadmiernego hałasu, wpływa na komfort użytkownika oraz osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu.

klawiatura klasyczna
Dla osób pracujących zdalnie, pojawiających się w biurze raz na jakiś czas i wykorzystujących klawiaturę zarówno do pracy, jak i do użytku prywatnego, polecamy klawiatury o kompaktowym, niewielkim kształcie i niskiej wadze, co pozwala na łatwe i bezproblemowe transportowanie sprzętu. Przykładami mogą być przenośne modele typerCLAW BM110 z dodatkowym wgłębieniem na tablet oraz telefon i touchpadem, typerCLAW BM100 z myszą komputerową w zestawie oraz elegancka typerCLAW BM120.

klawiatura kompaktowa


Klawiatury składane sprawdzą się w użytku zarówno w biurze, domowym zaciszu, a nawet w plenerze. Cechują się kompaktowym rozmiarem i ułatwiają przenoszenie. Po złożeniu z powodzeniem zmieszczą się do torebki, a ich niska waga nie sprawia żadnego problemu podczas transportu. Tego typu sprzęt będzie idealny dla osób poszukujących narzędzia komunikacyjnego do obsługi wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych. Składana klawiatura idealnie sprawdzi się zatem jako dodatkowe akcesorium nie tylko dla laptopa, ale również dla tabletu i telefonu komórkowego. Na uwagę zasługuje model typerCLAW BS100, który oprócz możliwości złożenia, posiada w zestawie praktyczne etui zabezpieczające sprzęt z dodatkowymi szczelinami do wykorzystania jako stabilna podstawka pod tablet bądź telefon.

Klawiatura składana

Osoby na codzień wprowadzające dużą ilość danych liczbowych oraz dokonujące obliczeń, jak księgowi czy analitycy finansowi, powinni zwrócić uwagę na niewielkie i lekkie klawiatury numeryczne, które są idealnym dopełnieniem zwykłej klawiatury nie posiadającej bloku numerycznego. Urządzenia tego typu znacząco ułatwiają pracę i wpływają na jej wydajność. Kompaktowy kształt pozwala zaoszczędzić przestrzeń roboczą, a elegancki wygląd i smukły kształt wpływa na estetykę pomieszczenia. W kategorii klawiatur numerycznych oferujemy klawiatury przewodowe oraz bezprzewodowe.

Klawiatura numeryczna
Wszystkie opisywane powyżej rodzaje klawiatur znajdą Państwo tutaj.

Komantarze (1)

Submit
18 sierpnia 2021

Artykuł rakieta! :)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium