0
0,00 zł

Rekomendowane urządzenia dla punktów z systemem EZD

Dodaj pierwszy komentarz

W związku z możliwością wdrażania przez samorządy systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w systemie EZD pragniemy przedstawić Państwu nasze rekomendacje sprzętowe dostępne w naszej ofercie.

Czym jest EZD? W skrócie jest to system teleinformatyczny przeznaczony do elektronicznego zarządzania dokumentacją umożliwiający wykonywanie w nim czynności kancelaryjnych, dokumentowanie przebiegu załatwiania spraw oraz gromadzenie i tworzenie dokumentów elektronicznych.

Aby sprawnie zarządzać dokumentacją z wykorzystaniem systemu klasy EZD, należy wyposażyć punkty przyjmujące korespondencję w następujący sprzęt stanowiskowy o minimalnych parametrach:

Czytnik kodów kreskowych:

  • z obsługą kodów kreskowych: Code 128 i Interleaved 2 of 5,
  • możliwość zaprogramowania automatycznego [Entera],
  • wyposażony w podstawkę.

Naszym klientom poszukującym czytnika, który spełni wszystkie rekomendowane wymagania, oraz idealnie sprawdzi się w zarządzaniu dokumentacją elektronicznie, polecamy poniższy model:

HD29A to przewodowy czytnik posiadający zaawansowany układ skanujący, który bez problemu poradzi sobie z odczytem kodów 1D, niezależnie od ich stanu. Umożliwia zeskanowanie kodów rozmazanych, niewyraźnych, uszkodzonych, a także znajdujących się za folią. Tryb automatyczny w połączeniu z dołączoną do zestawu podstawką, czynią model HD29A niemalże bezobsługowym.

Drukarka kodów kreskowych:

  • obsługa języka EPL,
  • obsługa taśm woskowo-żywicznych i etykiet kompatybilnych z tą taśmą (dla oznaczania pism przychodzących),
  • obsługa zwykłych etykietach termo-transferowych (dla oznaczania pism wychodzących).

Z wielu dostępnych modeli drukarek kodów kreskowych rekomendujemy Państwu poniższe urządzenie:

Model ZD421 to zaawansowana 4-calowa drukarka biurkowa firmy Zebra. Urządzenie cechuje się solidnym wykonaniem gwarantującym wytrzymałość, a niewielki, kompaktowy rozmiar pomaga zaoszczędzić przestrzeń roboczą. Drukarka oferuje szybki i wydajny wydruk etykiet metodą termiczną lub termotransferową. Dostępne są dwie rozdzielczości 203 dpi oraz 300 dpi.

Etykiety transferowe 40x25

Etykiety papierowe w kolorze białym przeznaczone do druku metodą termotransferową, dzięki której zadruk jest trwalszy i bardziej odporny na warunki zewnętrzne od zadruku na etykietach termicznych.

Komantarze (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium