0
0,00 zł

Rejestratory czasu pracy

Dodaj pierwszy komentarz

Łatwe ewidencjonowanie czasu pracy z naszymi nowymi rejestratorami


Rejestrator czasu pracy inaczej zwany czytnik czasu pracy to urządzenie służące do rejestrowania zdarzeń takich jak data, godzina, rodzaj zdarzenie oraz ich autora. W zależności od modelu ewidencja czasu pracy odbywa się za pomocą podwójnej, bądź potrójnej weryfikacji. Jest to kolejno odcisk palca, hasło składające się z 6 znaków oraz dedykowana karta RFID. Bez wątpienia dużą zaletą jest możliwość wprowadzenia do 1000 pracowników oraz zapisania do 100 000 logowań danych. Sprawia to, że urządzenie świetnie sprawdzi się w mniejszym jak i większym zakładzie pracy. Przydatną funkcją jest tworzenie działów i przypisywanie do nich poszczególnych pracowników. Pomaga to w jeszcze lepszej organizacji zebranych danych. Ponadto do każdego z działu można przypisać dodatkowe informacje takie jak tryb zmianowy czy też wyszczególnione dni pracujące.


Prostota gromadzenia danych


Rejestrator czasu pracy jest w pełni wystarczalny. Oznacza to, że nie ma potrzeby instalowania dodatkowych oprogramowań bądź aplikacji, a urządzenie jest gotowe do pracy od razu po podłączeniu go do gniazda zasilania. Wszelkie zebrane dane gromadzone są w pamięci wewnętrznej urządzenia. Aby pobrać zebrane dane, należy podpiąć do urządzenia nośnik pendrive bądź dysk zewnętrzny. Całość odbywa się z poziomu rejestratora. Urządzenie oferuje wygenerowanie różnego rodzaju raporty. Dostępne są między innymi: sprawozdanie obecności oraz absencji pracowników, raport dotyczący spóźnień oraz wcześniejszych wyjść z pracy pracownika, oraz harmonogram urlopowy, dni wolnych. Do utworzenia raportów urządzenie również nie potrzebuje zewnętrznych oprogramowań. Rejestrator automatycznie tworzy plik typu Excel z wybranymi przez nas danymi.


Dodatkowe funkcje


Ciekawym udogodnieniem, które posiada model CTR10 jest możliwość sterowaniem kontroli dostępu za pomoca złącza. Załączony do zestawu przewód umożliwia skonfigurowanie panelu z elektronicznym zamkiem drzwi. Dzięki tej funkcji możliwe jest kontrolowanie otwarcia i zamknięcia pomieszczenia, oraz wykorzystywanie takich funkcji jak np.: alarm sabotażowy wykrywający niezamierzony demontaż urządzenia.


Poniżej przedstawiam dwa rejestratory czasu pracy z dostępnych modeli w naszej ofercie.

Pierwszym z nich jest FTR30. 

To urządzenie posiada szereg funkcji i udogodnień. Bez wątpienia weryfikacja za pomocą karty RFID czyni ten produkt wyjątkowym.


Drugim urządzeniem jest CTR10. 

Kontrola panelu z elektronicznym zamkiem drzwi z poziomu tego rejestratora bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie.

Komantarze (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium