Przenośne projektory idealne do użytkowania w każdym miejscu

Dodaj pierwszy komentarz

Projektory to zaawansowane, nowoczesne urządzenia wyświetlające przekazywany obraz na dowolną powierzchnię. Z powodzeniem można je użytkować w domowym zaciszu do oglądania filmów, teledysków bądź zdjęć lub w biurze podczas prezentacji multimedialnych.

Na rynku dostępnych jest wiele tego typu urządzeń, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych, charakteryzujących się różnymi wymiarami i posiadających różne funkcje, a ich wybór uzależniony jest od potrzeb użytkownika.

A co jeśli chcemy oglądać teledyski i słuchać muzyki w plenerze podczas wieczornego grilla ? Albo wyjechać na wakacje i umilać sobie wieczory ulubionymi filmami? Z pomocą przychodzą nam przenośne projektory bezprzewodowe.

Lekkość i kompaktowy kształt

Tego rodzaju projektory odznaczają się kompaktowymi, niewielkimi rozmiarami i niską wagą, dzięki czemu z powodzeniem można schować je do torby czy walizki, zabierając ze sobą w każde miejsce. Dodatkowo cechują się nowoczesnym i atrakcyjnym kształtem, co dodatkowo wpływa na walory estetyczne i czyni sprzęt ciekawym gadżetem dla osób interesujących się nowinkami technologicznymi.

Oglądaj ulubione filmy gdzie tylko chcesz

Rzutniki znajdujące się w naszej ofercie zostały wyposażone we wbudowane akumulatory, pozwalające na działanie przez 2-3 godziny. Dodatkowo, aby naładować projektor wystarczy podłączyć go pod gniazdo zapalniczki samochodowej i odczekać 3-4 godziny, dzięki czemu możemy cieszyć się niesamowitym obrazem niezależnie od miejsca. Możemy zatem oglądać filmy zarówno w domu, na ogrodzie, jak i na łonie natury.

 

 

 

Polecamy projektory z serii XLIGHT

Wśród polecanych przez nas przenośnych urządzeń wyświetlających obrazy, znajduje się XLIGHT 7, który rozmiarem przypomina małą puszkę i cechuje się ciekawym wyglądem w kształcie kostki. Dodatkowo, posiada w standardzie zainstalowane takie aplikacje jak Netflix czy Youtube, dzięki czemu możemy korzystać z ulubionej rozrywki niezależnie gdzie jesteśmy.

 

Z kolei XLIGHT 5 posiada kształt walca i dotykowy, okrągły panel na górze obudowy, co wpływa na prostotę i intuicyjność obsługi.

 

Na uwagę zasługuje również projektor XLIGHT 9, który wyróżnia się okrągłym kształtem i posiada obrotową obudowę. Obrócenie górnej części w srebrnym kolorze powoduje automatyczne uruchomienie sprzętu, a przekręcenie do pierwotnej pozycji, sprawia że urządzenia wyłącza się. Jest to bardzo wygodne i ciekawe rozwiązanie.

 

 

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium