Podsumowanie roku 2021

Dodaj pierwszy komentarz

Nieuchronnie zbliża się koniec roku i dla wielu jest to czas na podsumowania. Rok 2021 był dla naszej firmy rokiem wyzwań i zmian.


Każdego dnia staraliśmy się dostarczyć Państwu sprzęt najwyższej jakości, spełniający wymagania i oczekiwania oraz świadczyć usługi na wysokim poziomie. Nasi konsultanci w każdej chwili służyli pomocą i radą w każdej sprawie.


W celu maksymalizacji zadowolenia i spełnienia oczekiwań wszystkich klientów, sukcesywnie rozszerzaliśmy naszą ofertę o nowe produkty. Wśród nich znalazły się klawiatury komputerowe różnego rodzaju, nowe modele projektorów o wysokiej jakości wyświetlania, przyrządy pomiarowe takie jak lasery krzyżowe i dalmierze, kamery samochodowe oraz wagi o różnym rodzaju udźwigu.


Rok 2021 to dla nas rok poszerzania horyzontów i zasięgu. Chcemy działać nie tylko lokalnie, ale i globalnie i w tym celu podjęliśmy próby wejścia na rynki zagraniczne. Dodatkowo, zmieniliśmy nazwę na Hdwr GLOBAL.


Dziękujemy wszystkim naszym klientom za udaną współpracę oraz życzliwość. Chcemy w dalszym ciągu rozwijać się, aby dostarczać Państwu produkty wysokojakościowe, które spełnią nawet największe wymagania.
Szczęśliwego Nowego Roku oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, życzy cały zespół Hdwr GLOBAL.

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl