0
0,00 zł

Nowości wśród czytników kodów kreskowych

Dodaj pierwszy komentarz

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przybliżyć Państwu nowe czytniki kodów kreskowych, które ostatnio wzbogaciły ofertę naszego sklepu.

Bezprzewodowy, automatyczny czytnik kodów kreskowych HD44A z podstawką

Jakiś czas temu na naszym blogu, pojawił się artykuł traktujący o bezprzewodowych skanerach z automatycznym trybem skanowania, które są u nas nowością. W artykule wspominaliśmy o HD-SL96 oraz wprowadzanym do oferty HD5800. Niedawno do tego rodzaju czytników dołączył HD44A.

Jest to wygodny i solidny skaner posiadający w zestawie praktyczną podstawkę. Wysokiej jakości laserowy silnik umożliwia skanowanie wiodących kodów 1D z prędkością do 300 skanów na sekundę. Wspomniany tryb automatyczny, pozwala na odczyt kodów bez konieczności użycia przycisku, co w połączeniu z podstawką, czyni urządzenie komfortowym i niemalże bezobsługowym sprzętem skanującym.

Bezprzewodowe działanie modelu HD44A gwarantuje komunikacja radiowa realizowana za pomocą dołączonego do zestawu odbiornika USB. Wykorzystanie technologii fal radiowych, oferuje swobodne poruszanie się ze skanerem w promieniu do 20 metrów w pomieszczeniach i nawet do 100 metrów na otwartych przestrzeniach.

Dodatkowo, niezaperzeczalną zaletą czytnika jest wbudowana pamięć, która pozwala na pracę w trybie zapamiętywania. Dzięki temu zeskanowane kody można zapisać w pamięci wewnętrznej urządzenia, celem późniejszego przesłania na komputer. Dodatkowo, przydatny i pomocny może się okazać tryb bez utraty danych, po aktywowaniu którego zeskanowane kody przesyłane są bezpośrednio na komputer, a w momencie gdy czytnik straci zasięg bezprzewodowy, w celu ochrony danych, zapisywane są one we wbudowanej pamięci. Ponowny przesył kodów następuje w momencie powrotu zasięgu bezprzewodowego.

Model HD44A jest niezaprzeczalnie godnym polecenia czytnikiem kodów kreskowych, który ułatwi codzienną pracę i podniesie jej komfort.

Przewodowy, automatyczny czytnik kodów kreskowych HD26A z podstawką

Na uwagę zasługuje również kolejny nowy czytnik, którym jest HD26A. W swojej ofercie posiadamy już chętnie kupowany i doceniony przez klientów model HD26. Skaner HD26A jest przewodowym czytnikiem kodów kreskowych, dodatkowo wzbogaconym o podstawkę i możliwość automatycznego skanowania kodów.

Oparty o matrycę CCD układ skanujący oferuje bezproblemowy odczyt kodów 1D, nie tylko z drukowanych etykiet, ale również z ekranów LCD oraz wyświetlaczy urządzeń mobilnych.

Opisywany model będzie idealny dla tych klientów, którzy polubili przewodowy HD26, ale oczekują od czytnika czegoś więcej i chcą uczynić swoją pracę wygodniejszą oraz wydajniejszą.

 

Bezprzewodowy czytnik kodów 1D/2D z matrycą CMOS i trybem zapamiętywania HD1100

Ostatnią nowością wśród czytników, jest model HD1100. Jest to bezprzewodowy skaner wyposażony w matrycę CMOS, co nie tylko pozwala na precyzyjne skanowanie wiodących kodów 1D i 2D, zarówno drukowanych jak i wyświetlanych na ekranach LCD oraz wyświetlaczach urządzeń mobilnych, ale dodatkowo zapewnia większą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, niż tradycyjny laserowy silnik skanujący.

Bezprzewodową i swobodną pracę gwarantuje komunikacja radiowa realizowana przez odbiornik USB, a pojemna i mocna bateria umożliwia pracę nawet przez cały dzień intensywnego skanowania.

Model HD1100 również został wyposażony we wbudowaną pamięć i oferuje prace w trybie zapamiętywania, oferując zapis do kilkudziesięciu tysięcy zeskanowanych kodów kreskowych.

Jak sami Państwo widzą, w naszej ofercie każdy klient znajdzie urządzenie odpowiednie dla siebie. Po te i inne produkty, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Komantarze (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium