Nowość w ofercie! Kamery samochodowe.

Dodaj pierwszy komentarz

W naszej ofercie pojawiły się wideorejestratory służące do rejestrowania zdarzeń na drodze, które z powodzeniem można wykorzystać jako kamery samochodowe, zarówno w pojazdach prywatnych, jak i we flocie służbowej. Urządzenia nagrywające charakteryzują się niewielkim kształtem, dzięki czemu nie ograniczają widoczności i oferują szereg przydatnych funkcji podnoszących bezpieczeństwo. 

Wideorejestratory cechują się prostotą obsługi i komfortem użytkowania za sprawą zestawu wygodnych przycisków oraz przejrzystego wyświetlacza, pozwalającego na swobodne poruszanie się po menu. Nasze kamery gwarantują wyraźny i płynny obraz dobrej jakości i pozwalają nie tylko na nagrywanie, ale również wykonywanie zdjęć. Wszystkie urządzenia rejestrujące posiadają tryb "nagrywania w pętli", który nadpisuje aktualne nagranie na najstarszym pliku, co pozwala oszczędzić miejsce na karcie pamięci. W razie konieczności zachowania pliku, kamera daje możliwość zabezpieczenia wideo przed usunięciem, poprzez dedykowany przycisk. Dużą zaletą tego typu urządzeń jest wbudowany czujnik G-Sensor, posiadający możliwość ustawienia stopnia czułości wstrząsu, dzięki czemu w momencie wykrycia gwałtownego hamowania bądź kolizji, aktualne nagranie jest automatycznie zapisywane i zabezpieczane przed usunięciem. Rozwiązanie to wpływa na bezpieczeństwo, eliminując konieczność ręcznego zapisu materiału podczas niebezpiecznej sytuacji na drodze. 

W naszym sklepie znajdą Państwo kamery rejestrujące tylko obraz z przodu pojazdu, a także urządzenia dające podgląd na widok zarówno z przodu, jak i z tyłu samochodu. Posiadamy kamery o klasycznym kształcie oraz nakładane na lusterko wsteczne (model videoCAR L300), pełniące jednocześnie funkcję lustra i kamery. 

Komantarze (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl