Nagroda e-Gazele Biznesu dla naszej firmy!

Dodaj pierwszy komentarz

Udział sprzedaży internetowej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie z roku na rok. Obecnie w całym kraju funkcjonuje około 15 tysięcy sklepów internetowych, a firmy najbardziej dynamicznie rozwijające ten sektor sprzedaży, mogą liczyć na wiele wyróżnień przyznawanych przez renomowane wydawnictwa.

W związku z tym, z przyjemnością informujemy, że firma Weaver Software Andrzej Lenkowski otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę e-Gazele Biznesu 2021. Ranking ten jest tworzony przez "Puls Biznesu" od 2014 roku i zawiera listę najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Nasza firma uplasowała się w zestawieniu z przyrostem obrotów na poziomie aż 12%, co z uwagi na specyfikę naszych produktów jest znakomitym wynikiem. Pełna lista rankingu e-Gazele Biznesu 2021 znajduje się w tutaj.

Z tego miejsca chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam, drodzy klienci. Tak dobry wynik byłby niemożliwy do osiągnięcia, gdyby nie Wasze zaufanie do naszej marki oraz coraz większe ilości dostarczanych przez nas towarów. Pomimo, iż od 1 grudnia 2021 roku zmieniła się nazwa naszej firmy, niezmienna pozostała jakość obsługi, którą nieustannie rozwijamy, aby zadowolenie naszych klientów było zawsze na najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu najlepsze produkty oraz rozwijać naszą działalność i wybór asortymentu.

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl