NOWOŚĆ! Uchwyty do montowania monitorów.

Dodaj pierwszy komentarz

W ofercie naszego sklepu, pojawiły się nowości. Przedstawiamy Państwu solidne i praktyczne uchwyty do monitorów. Nasze uchwyty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Ramiona z mocnej stali, pozwalają na bezpieczne i stabilne zamocowanie wyświetlaczy LCD o rozdzielczości od 13 do 27 cali. W zależności od modelu uchwytu waga montowanego monitora może wahać się od 2 do nawet 10 kg.

Tego rodzaju akcesoria pomagają zachować przestrzeń roboczą oraz wpływają na dobrą organizację stanowiska pracy. Idealnie sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, jak i w użytku w biurach oraz magazynach.  

Wygoda pracy

Uchwyty do monitorów oferują szeroki zakres i elastyczność ustawienia według indywidualnych preferencji użytkownika. Możliwe jest dostosowanie wysokości na jakiej ma znajdować się wyświetlacz oraz manipulacja pochyleniem. Przydatną i praktyczną funkcją jest opcja tilt, która pozwala na obrócenie monitora o 90 stopni, dzięki czemu zyskujemy pionowy ekran.

W zależności od indywidualnych potrzeb, w naszej ofercie znajdą Państwo uchwyty na jeden, dwa monitory a nawet uchwyt z podstawką na laptopa. Uchwyty na dwa monitory, są szczególnie polecane tym osobom, które ze względu na charakter pracy, potrzebują dwóch ekranów, między innymi programiści.

Porządek i estetyka

Każdy uchwyt został wyposażony w specjalne haczyki lub osłony na przewody zasilające, które pomagają zachować porządek i estetykę na biurku. Zamocowanie akcesoriów jest łatwe i odbywa się na dwa sposoby. Za pomocą specjalnej śruby dociskowej, uchwyt można przymocować do krawędzi biurka. Natomiast na umiejscowienie w dowolnym miejscu blatu, pozwala śruba z podkładką, a w celu przytwierdzenia uchwytu należy wywiercić otwór w powierzchni biurka.

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium