Mobilne czytniki kodów kreskowych - idealne do pracy w terenie.

Dodaj pierwszy komentarz

Czytniki kodów kreskowych stały się niezbędnymi urządzeniami bez, których wiele obszarów działalności nie może się obejść. Wykorzystywane są nie tylko w handlu, podczas skanowania kodów w sklepach, hurtowniach czy magazynach. Z tego typu rządzeń korzystają również centra logistyczne i wysyłkowe, biblioteki, hotele czy placówki medyczne.


Na rynku dostępne są skanery różnego typu, posiadające szereg funkcji i zastosowań. Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy urządzenie skanujące, lekkie, niewielkie i poręczne, oferujące bezprzewodowy zasięg, idealne do pracy w terenie. Z pomocą przychodzą nam mobilne czytniki kodów kreskowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór skanerów idealnych dla osób potrzebujących przenośnych urządzeń skanujących.


Komunikację bezprzewodową w czytnikach mobilnych stanowi zazwyczaj wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia połączenie z dowolnym urządzeniem mobilnym, jak smartfon, tablet lub laptop wyposażony w taką samą technologię. Dzięki temu, możemy korzystać z urządzenia niezależnie od miejsca, w jakim przyszło nam pracować, a zeskanowane kody możemy przesłać bezpośrednio na urządzenie mobilne.


Godnym polecenia skanerem tego typu jest HD770 do kodów 1D oraz HD7700 przeznaczony do skanowania kodów 2D. To innowacyjne i nowoczesne urządzenie skonstruowane w taki sposób, aby można było łatwo zamocować do niego telefon. Wyposażony został w specjalny mechanizm zaciskowy, który pozwala na dopasowanie niemal każdego smartfona. Rozwiązanie to jest niesamowicie wygodne i praktyczne. Zarówno czytnik jak i skaner podczas skanowania kodów trzymamy w jednej dłoni, dzięki czemu zyskujemy większą swobodę ruchów.

 


Ciekawym rozwiązaniem są również modele HD6600 oraz HD7600, które wyglądem i wielkością przypominają kluczyk samochodowy. Są to urządzenia idealne dla osób pracujących w terenie, dużo się przemieszczających. Skanery są lekkie i bardzo poręczne. Nie zajmują dużo miejsca i bez problemu mieszczą się w kieszeni.

 


Z kolei dla osób, które wykonują prace manualne i od czasu do czasu skanują kody kreskowe, polecamy HD75. Ten mały, kompaktowy skaner został zaprojektowany do założenia na palec za pomocą specjalnych pasków zapinanych na rzepy. Urządzenie zapewnia wygodę i swobodę ruchów.

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium