0
0,00 zł

Mamy Gazelę Biznesu!

Dodaj pierwszy komentarz

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, prowadzonego przez dziennik Puls Biznesu. Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest małym i średnim firmom prowadzącym handel przez internet- cechujących się dynamicznym rozwojem, ale i transparentnością.

Kryteria Rankingu gwarantują rzetelną ocenę opartą na analizie danych finansowych. Firma musi wykazać zysk i wzrost przychodu. Brana pod uwagę jest między innymi różnica we wzroście przychodu poszczególnych lat oraz całkowita wartość przychodu roku poprzedzającego.

HDWR z roku na rok odnotowujemy coraz lepsze wyniki. Na przestrzeni tylko ostatnich dwunastu miesięcy poprawiliśmy nasz wynik o 141%. Uzyskując 34% przyrostu obrotu, gdy w zeszłym roku wynosił on zaledwie 12%.

Gazela e-biznesu to firma, która szybko się rozwija, ale również ma uznaną markę i możesz jej zaufać. Dziękujemy wam nasi Partnerzy i Klienci, bez was byśmy tego nie osiągnęli! To dla nas ważne wyróżnienie, na które pracujemy nieustannie od 10 lat. Czujemy się zmotywowani do dalszej pracy i stawiania sobie nowych, większych celi. Mamy nadziej, że za rok znów będziemy mogli być w tym wyjątkowym gronie.

 

Komantarze (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium