Sprzęt dla biznesu
W celu nabycia produktu zapraszamy do naszego sklepu internetowego pod adresem:
sklep.hdwr.pl.
HD19

Bezprzewodowy czytnik kodów HD19

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD19 Wireless pozwala na komunikację radiową ze stacją bazową w odległości nawet do 200m. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niedrogie i wydajne urządzenie do skanowania kodów kreskowych bez plątających się kabli.

HD19 posiada wbudowaną pamięć. Dzięki temu możliwe czytnik automatycznie zapamięta odczytywane kody w razie utraty komunikacji z bazą. Możliwe jest także przestawienie czytnika w tryb zapamiętywania "ręcznie" poprzez zeskanowanie kodu starującego (kody sterujące są dostarczone do urządzenia).

Czytnik kodów kreskowych HD19.
HD42

Laserowy czytnik kodów HD42

Czytnik kodów kreskowych HD42 posiada konstrukcję która pozwala na wytrzymywanie wielokrotnych updadków na powierzchnię betonową nawet z 1.8 m. Stworzony do pracy 24 godziny na dobę. Wspiera wiele interfejsów: RS232, USB, KBW dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań. Umożliwia skanowanie selektywne oraz ciągłe.

Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych laserowych czytników kodów kreskowych na Polskim rynku. Cena tego czytnika jest niesłychanie korzystna, a jakość powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników czytników kodów kreskowych.

Laserowy czytnik kodów HD42.
Czytnik kodów 2D

Czytnik kodów wielowymiarowych HD-SL31

Czytnik kodów HD-SL31 bez problemu odczytuje kody jednowymiarowe (1D) oraz wielowymiarowe (2D) takie jak PFD417, QR Code (Model/2), Aztec, Mxicode, DataMatrix (ECC200, ECC000, 050, 080, 100, 140) i wiele innych. Radzi sobie doskonale z kodami odwróconymi.

Niewątpliwą zaletą tego czytnika jest możliwośc odczytu kodów wielowymiarowych 2D wprost z ekranu telefonu komórkowego. Dzięki czemu, możliwe jest błyskawiczne czytnie kodów np. biletów lub kart pokładowych na lotniskach.

Czytnik kodów 2D HD-SL31.

Hardware for business

Rzetelna firma

Copyright © 2010-2020 HDWR. All rights reserved.